© ХКЕПК, 2016 рік
     Головне багатство навчального закладу - студенти, а їхнє життя - це не лише заняття, а й цікаві конкурси, вечори, мистецькі і культурні заходи, клуби за інтересами, гуртки й спортивні змагання.
   Сьогодення коледжу багатогранне і надзвичайно цікаве. Це клуби за інтересами, гуртки, спортивні секції. Члени клубу "Ерудит" беруть участь у Всеукраїнському чемпіонаті ерудитів вищих навчальних  закладів на приз газети "Вісті…", обласних і міських  інтелектуальних змаганнях та посідають призові місця. Знавці мають чудову можливість подорожувати різними куточками України. Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Чернівці відкрили свої таємниці для допитливих. Кращі учасники клубу проводять тематичні турніри серед учнів шкіл міста і області, і таким чином доводять, що навчання в Херсонському  кооперативному економіко-правовому коледжі  це престижно і цікаво.
Відвідуючи  клуб творчих особистостей "Орфей", студенти можуть займатись вокалом, хореографією, удосконалювати ораторське мистецтво і навіть спробувати себе в акторській майстерності. Талановиті і заповзяті члени клубу беруть участь у підготовці всіх мистецьких заходів та у щорічному Всеукраїнському студентському огляді-конкурсі серед кооперативних навчальних закладів "Студентські перлини - тобі, Україно!", на якому посідають призові місця.
    Студенти коледжу ведуть пошукову роботу і виступають на обласному радіо, друкують свої статті у газеті "Вісті..." з матеріалами про долю ветеранів війни, колишніх працівників коледжу, видатних людей, які зробили особливий внесок у розвиток Херсонщини.
Організацію здорового відпочинку в тренажерних залах, секціях  з баскетболу, волейболу, міні-футболу, настільного тенісу пропонує спортивний клуб "Вибір". Команди волейболістів та баскетболістів коледжу - постійні переможці змагань обласного рівня.

   У коледжі є гуртожиток, в якому проживає 450 студентів. Мешканці гуртожитку забезпечені необхідними умовами: кімнати укомплектовані меблями, проведено капітальний ремонт усіх приміщень;  утримуються в належному стані закріплена територія та зелені насадження.
    Гуртожиток має сучасну інфраструктуру: здоровпункт, спортивну та дві тренажерні зали,  окремі для хлопців і дівчат, тенісну кімнату,  затишну їдальню, кімнати для самопідготовки. Нещодавно реконструйовано їдальню, студентське кафе "Асканія" та бенкетну залу "Старий Херсон".
   Шлях до самостійного життя починається з малого - студентського самоврядування. Члени студентської ради працюють у групах за секторами, які намагаються на своєму рівні вплинути на  підвищення успішності, профілактику асоціальної поведінки молоді,  організацію спортивно-масової роботи, свят, концертів,  інформують студентів про заходи, що проводяться у навчальному закладі.
   Краща група коледжу за підсумками навчального року традиційно нагороджується поїздкою до мальовничих куточків України та рідної Херсонщини. Надзвичайне захоплення у студентів викликали неперевершені парки Умані, еклектична архітектура Одеси, розмаїття ялтинського параду хризантем та відтворення реального історичного буття українського Півдня в "Зелених хуторах Таврії". А переможці конкурсів на кращу аудиторію, кращу кімнату в гуртожитку отримують цінні подарунки.
    Коледж співпрацює з Центром сім'ї та шлюбу, Центром здоров'я та фізичної медицини, співробітники яких читають лекції у коледжі. Психолог "Клініки, дружньої до молоді" проводить індивідуальні консультації для студентів та їхніх батьків, тренінги та бесіди в групах.
   Керівники груп організують і проводять різноманітні цікаві заходи, вечори, екскурсії, сприяють адаптації студентів, відвідують тих, які мешкають у гуртожитку: допомагають їм у розв'язанні психологічних і побутових проблем.
    Колектив коледжу робить все, для того, щоб студентська молодь реалізувала свої таланти та здібності, поєднуючи традиції, сучасні надбання й майбутні орієнтири.

Виховна робота
up
down